Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 листопада, 16:05:17

Прес-брифінг в облдержадміністрації про перебіг літньої оздоровчої кампанії на Чернігівщині

13.08.2018   14:00Агенцiя

13 серпня, в понеділок, у Чернігівській обласній державній адміністрації відбудеться прес-брифінг на тему «Про перебіг літньої оздоровчої кампанії  на Чернігівщині».

Спікер: заступник директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністраціїВ’ячеслав Голуб.

Початок заходу: 14:00 год.

Місце проведення: зала № 2 обласної державної адміністрації

Контактний телефон: (0462) 67-58-91

Останні новини Чернігівщини

Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44

Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.

Митрополит Епіфаній звершив Божественну літургію в Катерининському соборі Чернігова 12:42

Предстоятель Православної Церкви України, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній сьогодні перебував у Чернігові.

Троє постраждалих – армія рф продовжує атакувати місто Чернігів

Троє постраждалих – армія рф продовжує атакувати місто Чернігів 12:26

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом воєнного злочину (ч. 1 ст. 438 КК України).

“Любов карпатських гір” у філармонійному центрі 12:24

Вечір у звичайному карпатському селі. Люди збираються на вечорниці — співають, хоровод водять, веселяться.

Валерій Власенко виборов бронзу чемпіонату Європи з паранастільного тенісу в Швеції 12:23

З 20 до 25 листопада у шведському місті Хельсінборг відбувається чемпіонат Європи ITTF European Para Championships 2025.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини