Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 листопада, 09:33:22

Прес-брифінг в облдержадміністрації "Посилення відповідальності неплатників аліментів"

01.08.2018   12:00Агенцiя

1 серпня, у середу, в Чернігівській обласній державній адміністрації відбудеться прес-брифінг на тему «Посилення відповідальності неплатників аліментів».


Спікери:
начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк;
заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області з питань державної виконавчої служби Сергій П’ятниця.

Початок заходу: 12:00 год.

Місце проведення: зала № 2 обласної державної адміністрації

Контактний телефон: (0462) 67-58-91

Останні новини Чернігівщини

Про контроль за використанням бюджетних коштів - на зустрічі з начальником Північного офісу Держаудитслужби в області 09:31

Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус зустрівся з керівником управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександром Кондрашовим.

Пропонувала купити неіснуючі автомобілі: на Чернігівщині поліція скерувала до суду справу серійної шахрайки 09:10

Поліцейські Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо зловмисниці, яка ошукувала двох своїх знайомих, пропонуючи їм пригнати неіснуючі легкові автомобілі з-за кордону. Жінці загрожує до п’яти років позбавлення волі.

В області працюють над забезпеченням безперебійного мобільного зв’язку під час відключень електроенергії 08:39

Нараду з представниками операторів мобільного зв’язку щодо сталості функціонування мереж у періоди можливих відключень електроенергії провів учора заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Зенченко.

На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21

Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини