Військова присяга новобранців Навчального центру Держспецтрансслужби
16 червня, у суботу, більше півтисячі юнаків призову «весна-2018», складуть військову присягу у 8-му навчальному Чернігівському центрі Державної спеціальної служби транспорту.
Навчальний центр Держспецтрансслужби готує фахівців за 37-ма спеціальностями: командири відділень, сапери, водолази, санітарні інструктори, кранівники, механіки та інші.
У заході візьме участь керівництво облдержадміністрації.
Запрошуються представники ЗМІ для висвітлення заходу.
Журналісти матимуть змогу оглянути місця підготовки військових фахівців, матеріальну базу підрозділу, поспілкуватися з новобранцями та їх батьками.
Початок заходу:о 10:00 год
Місце проведення: навчальний Чернігівський центр Держспецтрансслужби
(м. Чернігів, вул. І. Мазепи 18)
Останні новини Чернігівщини
Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38
У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16
Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.
Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55
26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32
Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.