Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 03:20:46

Прес-конференція керівника управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції Сергія П’ятниці

08.06.2018   09:00Агенцiя

8 червня відбудеться прес-конференція керівника управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Сергія П’ятниці з питань діяльності органів державної виконавчої служби області  за травень 2018 року.
Буде акцентовано увагу на результатах примусового виконання судових рішень, в тому числі щодо стягнення аліментів та заборгованості по заробітній платі.
Місце проведення: м. Чернігів, проспект Миру, 43, (зал № 1, перший поверх будівлі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації).

Початок заходу: о 9.00, реєстрація учасників – о 8.30.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.