Зустріч із Ук Дара Чаном, автором персональної виставки картин "Діалог культур"
5 червня о 14:00 в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбудеться зустріч із Ук Дара Чаном, автором персональної виставки картин «Діалог культур». Захід проводитиметься на прохання громадськості.
Ук Дара Чан — український художник, уродженець Королівства Камбоджа, який живе і працює у м. Березань Київської області, член Національної спілки художників України, Президент Київської обласної федерації таеквон-до ІТФ.
У програмі:
— виступ художника УК ДАРА ЧАНА про свої картини, які поєднують у собі українські та кхмерські мотиви, серед них і портрет Тараса Шевченка;
— виступ голови правління громадської організації «Українська Ініціатива» Юрія КОСЕНКА про уроки подолання спадщини тоталітаризму у Камбоджі, важливими для України після майбутнього звільнення окупованих російським агресором територій Донеччини і Криму. Зараз держава-агресор Російська Федерація активно прагне нав’язати Україні ідею про амністію терористів та допущення їхніх головачів до участі в політичному житті країни, у цьому контексті актуально розглянути досвід цієї азійської країни.
— виступ заступника голови правління громадської організації «Українська Ініціатива» Ольгі ТИМЧИШИН про життя й творчість класиків кхмерської літератури, зокрема таких, як Бамрае Утей Нгинг, Преах Ботумтхера Сом, Кхун Срунь, Кром Нгой.
ОРГАНІЗАТОРИ: громадська організація «Українська Ініціатива», Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана, Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації за підтримки Міністерства інформаційної політики України та Українського інституту національної пам’яті.
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: на другому поверсі в актовому залі Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана за адресою: вулиця Гонча, 6, м. Чернігів.
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.