Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 10:07:09

Відкриття виставки робіт чернігівських вишивальниць "У розмаїтті веселкових кольорів"

18.05.2018   13:30Агенцiя

18 травня о 13:30 Чернігівський літературно-меморіальний музей-заповідник Михайла Коцюбинського запрошує відвідати відкриття виставки робіт чернігівських вишивальниць «У розмаїтті веселкових кольорів».
На виставці представлені кілька десятків робіт двох майстринь – Наталії Яременко та Ольги Тимник. Потяг до творчості проявився у них дужне рано. Наталія Яременко зацікавилася вишивкою ще в дитинстві. Вона брала активну участь у міських, обласних і всеукраїнських фестивалях, виставках, нагороджена грамотами, дипломами, подяками.
Ольга Тимник теж спочатку поринула у різнобарвний світ вишивки, а потім почала працювати з грунтованим текстилем, опановуючи нові техніки. За допомогою сучасних технологій знаходить нові зразки для своїх робіт, удосконалює їх самостійно і виготовляє справжні шедеври.
Обидві майстрині мають неабиякий талант, їх політ душі знайшов свій вияв у нитках і бісері, фарбах, іграшках. Усі творчі роботи наповнені душевним теплом та добротою.
Виставка триватиме в музеї-заповіднику до кінця червня.
У день відкриття відвідування виставки – безкоштовне.
Адреса музею: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 3.
Тел. для довідок: (04622) 4-10-03, (04622) 4-43-26.

Останні новини Чернігівщини

12 липня - День рибалки

12 липня - День рибалки 08:36

Багато хто з нас, особливо особи чоловічої статі, люблять посидіти де-небудь за вудкою в спокійній обстановці, сподіваючись при цьому на хороший улов.

12 липня – дeнь aнгела Петpа і Пaвла

12 липня – дeнь aнгела Петpа і Пaвла 08:34

У православному церковному календарі цей день присвячується пам'яті відразу двох апостолів - Петра і Павла.

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні 14:11

Від Чернігівського міського відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» надійшла інформація про те, що в ході здійснення соціально – гігієнічного моніторингу при плановому дослідженні проби води р. Стрижень, відібраної у місті відпочинку в районі ландшафтного парку «Ялівщина» 9 липня 2020 року, було встановлено її невідповідність вимогам «Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів» №173-96 за мікробіологічними показниками.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини