Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 травня, 10:31:37

Хода у вишиванках від "Мегацентру" до скверу ім. Богдана Хмельницького

17.05.2018   17:30Агенцiя

17.30 – хода у вишиванках від «Мегацентру» до скверу ім. Богдана Хмельницького. Потім у цьому сквері, біля П’ятницької церкви – ціле дійство, частинами якого будуть демонстрація фільму «Спадок» на екрані просто неба, показ мод у вишиванках і ще багато іншого.

Організатори - Управління культури та туризму Чернігівської міської ради, безкоштовні курси з української мови, інші громадські організації міста.

Останні новини Чернігівщини

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.

 У Прилуках родинам полеглих Захисників вручили державні нагороди

У Прилуках родинам полеглих Захисників вручили державні нагороди 09:28

Вчора, у Прилуцькій районній державній адміністрації вручили державні нагороди родинам загиблих Захисників України. Їх передав заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.

15 травня: цей день в Україні і світі 09:25

День 1542 Російська агресія - Day 1542 Russian aggression

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.