Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 серпня, 17:26:25

Круглий стіл "Енергозбереження – європейський вибір України"

17.05.2018   14:30Агенцiя

 

Дата проведення: 17 травня 2018 року

Початок о 14.30

За ініціативи координатора житлово-комунальних програм Громадянської мережі «ОПОРА» Наталії Висіканець, спільно з євроклубом Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді за підтримки Представництва ЄС в Україні 17 травня о 14.30 за адресою м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 4а відбудеться Круглий стіл «Енергозбереження – європейський вибір України». Захід  проводиться з метою актуалізації проектної діяльності у цій галузі, налагодження співпраці, розробки стратегії подальших дій щодо поширення енергоефективних ідей.  Важливим моментом у поширенні ідей проекту є синергетичний підхід, тому через співпрацю з іншими інституціями планується розширити обізнаність містян та мешканців області про важливість збереження ресурсів через програми енергозбереження, сортування відходів, енергетичних заощаджень тощо.

У програмі круглого столу:

1. Експертні сесії «Сортування сміття: закон та реальність»:

- Наталія Висіканець,   координаторка житлово-комунальних програм ГМ «ОПОРА».

- Вікторія Богдан, обласна координаторка ВМР ГО «Let’s do it, Ukraine!», член правління ВМР ГО «Let’s do it, Ukraine!».

- Сергій Іванець, к.т.н., доцент, декан факультету електронних та інформаційних технологій (Інформаційний центр ЄС у Чернігівській області).

2. Презентація проекту євроклубу ЧОПЛ «Енергоефективність як національна ідея».

3. Презентація досвіду роботи партнерських євроклубів з даної тематики.

 

Детальніша інформація за телефонами: 0635342703, 0660183016

(Антоніна Федорченко, координаторка ЄвроЧОПЛ)

 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57

Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.

 Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року

Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55

Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:51

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

27 серпня: цей день в Україні і світі

27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50

День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини