Інформаційно-просвітницький захід "Свято сім’ї"
15 травня, у вівторок, у Чернігові відбудеться інформаційно-просвітницький захід «Свято сім’ї».
У програмі:
консультування з правових питань та поради практичного психолога;
ярмарок сувенірів та сімейна фотозона;
виступ дитячого театру пісні «Забава»;
веселковий фейс-арт та мехенді, різноманітні майстер-класи для дітей та їх батьків, розважальні ігри;
малюнки на асфальті «Я люблю сім'ю», на тканині «Родинне дерево»;
«Книжкова торбина для всієї родини» від бібліотеки для юнацтва;
розмальовування ретро-автомобілів;
спортивні естафети;
автопробіг «З сім’єю в серці» тощо.
Час проведення заходу: з 16:00 до 19:00.
Місце проведення: сквер імені Богдана Хмельницького.
Контактна особа: Руслана Нагорна, 095 5243433.
Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.