Дискусійний клуб "Студенти Чернігівщини - майбутнє об'єднаних громад чи потенціал європейських роботодавців?"
19 травня з 11 до 14 години Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, запрошує молодь та студентів взяти участь у дискусійному клубі, присвяченому Дню Європи в Україні.
Тема дискусії - "Студенти Чернігівщини - майбутнє об'єднаних громад чи потенціал європейських роботодавців?"
Під час дискусійного клубу ми будемо говорити про таке:
- як молоді, сучасні, мобільні люди можуть впливати на розвиток громад, залучати інвестиції, змінювати простір довкола себе;
- як привернути увагу молоді до громад і запросити її працювати у громади;
- які перспективи кар'єрного росту для молодих спеціалістів в ОТГ;
- як реформа децентралізації змінює життя мешканців ОТГ;
- які перспективні напрямки для реалізації можливостей, знань та вмінь має українська молодь за кордоном?
Для участі у дискусії просимо зареєструватися за посиланням https://goo.gl/forms/c40h2SiRyFDuFboy2
Місце проведення: Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, вул. Святомиколаївська, 12-а, Чернігів
Якщо виникають запитання дзвоніть 098-914-915-2 або пишіть oksana.stelmakh@lgdc.org.ua - Oksana Stelmakh, раднику з питань комунікацій Чернігівського ЦРМС
Останні новини Чернігівщини
Ворог знову атакував Чернігівщину 15:09
російські війська завдали удару безпілотними літальними апаратами по місту Новгород-Сіверський.
Стійкість громад в умовах війни: на Форумі місцевої демократії шукали спільні рішення 14:29
У Чернігові 16 червня відбувся Форум місцевої демократії Чернігівщини «Стійкість громад через участь, довіру та партнерство», який об’єднав представників органів місцевого самоврядування, молодіжних рад та інститутів громадянського суспільства. У центрі обговорення — питання стійкості громад в умовах війни, відновлення територій, залучення жителів до ухвалення рішень та розвиток партнерств.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 14:07
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Поліцейський з Чернігівщини Євгеній Каліберда виборов ще одну перемогу на змаганнях з гирьового спорту 12:35
Поліцейський Євгеній Каліберда взяв участь у відкритому чемпіонаті Чернігівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України з гирьового спорту серед колективів силових структур.
Між освітою Чернігівщини та УДУ імені Михайла Драгоманова укладено меморандум про співпрацю 11:43
З метою вдосконалення освітнього середовища та об'єднання зусиль задля реалізації державної політики відбулося офіційне підписання Договору про співробітництво між Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова та Управлінням освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації.