Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 жовтня, 20:48:00

Мистецький проект "Старовинна музика в стародавньому місті"

05.05.2018   15:00Агенцiя

У Чернігові 5-6 травня відбудеться мистецький проект "Старовинна музика в стародавньому місті". Проведення в Чернігові такої непересічної події, як мистецький проект, що знайомить зі старовинною музикою, найбільш вдало підкреслює його історичний та культурний статус.

Вперше в м. Чернігові мистецький проект «Старовинна музика в стародавньому місті» був представлений у вересні 2016 року й став одним з основних заходів, присвячених Дню міста. В травні 2017 року даний проект відбувся в рамках Фестивалю класичної музики під відкритим небом.

Впродовж двох років учасниками з трьох міст – Чернігова, Львова та Києва – було представлено кращі зразки європейської старовинної музики. Зокрема, в проекті брали участь Львівский музичний цех «Gardarica» (м. Львів), сопілковий консорт «DudalisJunior» (м. Львів), дует в складі Божени Корчинської и Наталії Павлів (українська хроматична сопілка) (м. Львів), KlarnetKvartet «Bagatelle» (г. Чернігів), Іван Євтушенко (лютня) (м. Чернігів), академічний камерний хор ім. Д. Бортнянського (м. Чернігів), дует в складі Світлани Шабалтіної та Ольги Шадріної-Личак (клавесин) (м. Київ), а також Ігор Єрмак (флейта траверсо) (м. Київ).

Окрім постійних учасників, у виконанні яких прозвучать твори європейських композиторів XVI-XVIIIстоліть. Спеціальним гостем проекту цього року стане Бернгард Гофштьоттер (м. Відень, Австрія) – номінант премії International Classical Music Awards з концертом для барокової гітари. На сьогодні Гофштьоттер опублікував п’ять сольних компакт-дисків, які отримали міжнародне критичне визнання, зокрема, він отримав тричі премію «Pasticcio» австрійського публічного радіо.

Відмітимо, що проект «Старовинна музика в стародавньому місті» - неординарий захід, який найкращим чином може вдихнути живу атмосферу у відомий архітектурний фасад Чернігова й акцентувати, що наше місто було і залишається частиною європейської культури, та є актуальним в умовах проголошення Європейського року культурної спадщини в Україні.

5 травня - Урочисте відкриття проекту та концертна програма

Початок - о 15 годині

Місце проведення:  сквер ім. Б. Хмельницького

6 травня - Концертна програма

Початок - о 15 годині

Місце проведення: Борисоглібський собор
 

Останні новини Чернігівщини

Ніжинський фаховий медичний коледж відзначив 115-річчя

Ніжинський фаховий медичний коледж відзначив 115-річчя 17:43

Сьогодні у Ніжинському фаховому медичному коледжі — урочисті збори з нагоди 115-ї річниці від дня заснування закладу.

Ніжинська міська лікарня на потреби ЗСУ передала два автомобілі 17:37

Війна згуртувала націю. Кожен українець на своєму місці: на фронті й в тилу самовіддано працює задля нашої Перемоги.

Нова мінімальна зарплата з 1 жовтня 2022 року: що зміниться для безробітних?

Нова мінімальна зарплата з 1 жовтня 2022 року: що зміниться для безробітних? 17:24

З 1 жовтня 2022 року в Україні підвищилися соціальні стандарти (згідно статті 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік»).

Служба судової охорони запускає нову кампанію «Твоя безпека – наша робота»

Служба судової охорони запускає нову кампанію «Твоя безпека – наша робота» 17:19

29 вересня 2022 року Служба судової охорони (ССО) спільно з Консультативною місією ЄС (КМЄС) в Україні оголосила про запуск нової національної інформаційної кампанії «Твоя безпека – наша робота».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини