Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 грудня, 12:35:10

24 сесія EU Study Days in Ukraine

19.04.2018   10:00Агенцiя

Представництво Європейського Союзу в Україні 19-22 квітня 2018 року проводить 24 сесію освітнього проекту EU Study Days. У Єврошколі беруть участь студенти та випускники з усієї України.

готель Reikartz, вул. Гетьмана полуботка, 22

19-22 квітня з 10.00 до 18.00

Єврошкола це унікальна можливість для українських студентів та випускників ВНЗ отримати нові знання та вивчити основні питання відносин між Україною та Європейським Союзом, поспілкуватися з представниками інституцій ЄС, долучитися до мережі активної молоді та знайти однодумців.

Організатори запрошують ЗМІ долучитися до заходу та поспілкуватися з європейськими та українськими експертами.

Серед експертів Єврошколи будуть:
-          Вікторія Давидова – радник з питань преси та інформації Представництва ЄС;
-          Давід Стулік – прес-аташе Представництва ЄС;
-          Оксана Попруга – економіст Представництва ЄС в Україні;
-          Михайло Гончар – експерт у галузі енергетики президент центру глобалістики ««Стратегія ХХІ»
-          Володимир Феськов – експерт з децентралізації та місцевого самоврядування,  ГО «Інститут політичної освіти»

Для акредитації ЗМІ перейдіть за посиланням: http://bit.ly/Chernihiv_media

Контактна особа: Катерина Юдіна, тел .: +380 93 750 36 38, eustudydays@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

23 грудня: цей день в Україні і світі

23 грудня: цей день в Україні і світі 08:40

День 1399 Російська агресія - Day 1399 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини