Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 15:18:46

Презентація книги Лори Підгірної "Печатка Святої Маргарити"

22.04.2018   16:00Агенцiя

Книгарня Буква та Видавнича група KM-Букс запрошують відвідати презенацію нової книги Лори Підгірної "Печатка Святої Маргарити" в рамках українського туру авторки!

Марка Шведа не зупинити! Після того, як нашому улюбленому герою вдалося віднайти викрадене кліше для друку 250-гривневої купюри, та пережити криваву драму життя, що загартувала його для майбутніх випробувань, на нього чекають нові пригоди!

Події історичного-вестерну "Печатка Святої Маргарити", який є продовження роману "Червона Офелія" Лори Підгірної, відбуваються у травні 1926 року. Марко Швед – співробітник таємного легіону УНР повертається зі Стамбулу до Кам’янця-Подільського із таємним завданням. Тим часом більшовики нещадно грабують багаті українські храми… Диякон Крушанівський під тортурами зізнається, що у Тарноруді, на Збручі, заховано дивовижний скарб, ключем до якого є старовинна печатка із зображенням Святої Маргарити Шотландської. Виконуючи завдання, Марко опиняється у вирі небезпечних та неочікуваних пригод. Він має пройти майже втраченим за віки слідом, дати відсіч підступам ворогів, не загубити самого себе та зберегти віднайдене кохання!

Динамічно, професійно і небайдуже від журналістки, номінантки престижного конкурсу «Коронація слова — 2017», випускниці історичного факультету Кам’янець-Подільського університету Лори Підгірної про героїв минулого, котрі були такими ж живими людьми, як і ми сьогодні!

ЧАС: 22 квітня о 16:00.
МІСЦЕ: книгарня "Буква", м. Чернігів, ТРЦ Hollywood, вулиця 77-ї Гвардійської Дивізії, 1A
ВХІД: вільний за реєстрацію https://goo.gl/forms/CepLuxnCBdOTEhqH2

Останні новини Чернігівщини

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».

Комуністи Чернігівщини відзначили День партизанської слави

Комуністи Чернігівщини відзначили День партизанської слави 14:44

Чернігівська область – край партизанської слави. Про це йдеться в усіх енциклопедичних та туристичних довідниках, в історичних джерелах, на дорожніх вказівниках, що встановлені на межі з іншими областями.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:15

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.