Прес-конференція у чернігівському прес-центрі Паралімпійських ігор-2018
14 березня о 12:00 відбудеться прес-конференція у чернігівському прес-центрі Паралімпійських ігор-2018.
Україну від Чернігівщини на Паралімпіаді представляють спортсмени Ігор Рептюх і Дмитро Суярко, а також гайди Борис Бабар та Василь Потапенко.
Говоритимемо про досягнення наших спортсменів на іграх у Пхьончхані, роль гайда у виступах паралімпійців, а також про складну моральну та фізичну підготовку спортсменів до Паралімпіади.
Організатори: філія ПАТ "НСТУ" "Чернігівська регіональна дирекція" та Чернігівське обласне відділення Національного олімпійського комітету України.
Наші гості:
Володимир Сторожок – особистий тренер Ігоря Рептюха.
Олена Бібік – учасниця Паралімпійських ігор 2002 року.
Прес-конференція відбудеться у телестудії Суспільного (пр. Перемоги, 62, 2 поверх). Буде відкрито декілька локацій: місця для перегляду захопливих прямих трансляції з Паралімпіади 2018, фотовиставка, фотозона, виставка робіт дітей з Чернігівського навчально-реабілітаційного центру №2 та громадської організації "Шанс", прес-центр, кава-брейк. Так само на присутніх очікують екскурсії телеканалом.
За перебігом події у прес-центрі можна буде слідкувати у прямій трансляції на сторінці: https://www.facebook.com/uachernihivradio/, а також https://www.facebook.com/uachernihiv
Вхід вільний.
Контактна особа: Тетяна Захаренко 099 404 92 07
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.
Жінки освоюють «чоловічі» професії… 09:34
Ця тенденція посилюється через війну та потребу у кваліфікованих кадрах. Електрогазозварник, верстатник деревообробних верстатів, водій навантажувача, водій вантажівки, оператор котельні - такі умовно «чоловічі професії» цьогоріч обрали для себе 30 жінок Чернігівського регіону.
10 грудня: цей день в Україні і світі 09:28
День 1386 Російська агресія - Day 1386 Russian aggression
Забезпечити право кожної дитини зростати в сімейному оточенні: у Чернігівський ОВА підписали Меморандум про взаєморозуміння 13:09
Щоб діти Чернігівщини зростали в родині та були забезпечені якісними соціальними, медичними, реабілітаційними та освітніми послугами, сьогодні в обласній військовій адміністрації уклали тристоронній Меморандум.
«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54
Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.