Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 червня, 14:10:06

Презентація проекту "Поліція та громада Чернігова: співпраця, направлена на результат"

13.03.2018   11:00Агенцiя

13 березня об 11.00, в м.Чернігові в прес-центрі «Чиста політика» відбудеться прес-конференція з приводу презентації проекту «Поліція та громада Чернігова: співпраця, направлена на результат».

Питання до обговорення:
- Налагодження співпраці поліції з населенням та підзвітність перед місцевою громадою;
- Перспективи впровадження програми «Сусідська варта» в місті Чернігові;
- Актуальні питання вирішення локальних проблем в сфері громадської безпеки в місті Чернігові.

Крім того, буде презентовано план заходів проекту, які реалізовуватимуться за підтримки та у співпраці з Управлінням патрульної поліції м.Чернігова.

Учасники:
Катерина Данькова, керівник програм Чернігівського громадського комітету захисту прав людини
Віталій Копистко, старший інспектор прес-служби Управління патрульної поліції м.Чернігова.
Інна Пасека, інспектор із зв‘язків з громадськістю Управління патрульної поліції м.Чернігова.

Місце проведення: прес-центр «Чиста політика», вул. Гетьмана Полуботка, 6А
Контакти: Катерина Данькова, моб.: 063-158-32-46.

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині 13:07

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область. Інформації про постраждалих не надходило.

Ворог атакував відновлений Михайло-Коцюбинський ліцей: заступниця голови ОДА оглянула масштаби руйнувань

Ворог атакував відновлений Михайло-Коцюбинський ліцей: заступниця голови ОДА оглянула масштаби руйнувань 12:45

12 червня вночі атаки ворога зазнало селище Михайло-Коцюбинське – там чули 4 вибухи. Внаслідок удару російської армії суттєві пошкодження отримала нещодавно відновлена будівля місцевого ліцею.

Навіть краплинка крові рятує життя: в обласній дитячій лікарні відзначили донорів Чернігівщини 11:41

Всесвітній день донора крові відзначається щорічно 14 червня. Сьогодні, напередодні свята, в Чернігівській обласній дитячій лікарні дякували тим, хто свідомо та самовіддано ділиться своєю кров'ю задля порятунку інших.

Довічне позбавлення волі: у Чернігові суд виніс вирок обвинуваченому у вбивстві двох інструкторів у навчальному центрі 11:06

Чернігівський районний суд визнав винним курсанта у вчиненні умисного вбивства двох інструкторів-військовослужбовців та пораненні ще одного, призначивши йому покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається

У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається 10:29

У День Сил безпілотних систем ЗСУ Президент України вручив орден «Золота Зірка» рідним загиблого Героя України, молодшого лейтенанта Андрія Михна – уродженця Чернігівщини, який служив у складі 414-ї окремої бригади ударних безпілотних авіаційних систем «Птахи Мадяра».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини