Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 08:45:05

Засідання постійної комісії облради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО

21.02.2018   11:00Агенцiя

21 лютого відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО.

В порядок денний її роботи внесені питання про стан виконання Програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2017-2021 роки за підсумками 2017 року та Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та бійців-добровольців у Чернігівській області на 2017-2018 роки.

Передбачається розглянути звернення депутатів Миколаївської та Сумської обласних рад, а також звернення обласної регіональної парторганізації Політичної партії «Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка «Справедливість», жителів Любецької територіальної громади та громадських організацій.

Крім того, порядком денним постійної комісії заплановано розгляд Резолюцій круглих столів у Комітетах Верховної Ради України на тему: «Шляхи зменшення дитячої смертності» та «Актуальні проблеми медичного забезпечення учасників АТО», а також Резолюцію круглого столу «Стан та перспективи фінансування та транспортування первинної амбулаторної та стаціонарної меддопомоги, швидкої та невідкладної меддопомоги, забезпечення хворих компонентами та препаратами крові на Чернігівщині», інші питання.

Робота постійної комісії розпочнеться об 11.00 в аудиторії №1 будинку засідань обласної ради (І поверх).
 

Останні новини Чернігівщини

Мешканці розбомбленого мікрорайону Чернігова просять допомогти розбирати завали 07:36

Надія Миколаївна прийшла допомогти розбирати завали будинку, в якому мешкала родина його учня. Жінка на рівні з чоловіками розгрібає згарище. Каже, відгукнулася на прохання взяти участь у толоці на Бобровиці.

4 липня - цей день в Україні і світі

4 липня - цей день в Україні і світі 07:29

4 липня в Україні відзначають День Національної поліції та День судового експерта

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини