Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 вересня, 13:47:46

Круглий стіл "Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу в Україні за 2014 – 2016 роки. Презентація результатів у Чернігівській області"

23.02.2018   11:00Агенцiя

Відбудеться у п'ятницю, 23 лютого об 11.00 у прес-центрі "Чернігівський вибір".

Захід проводиться в рамках проекту «Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу: оцінка економічних реформ в регіонах України на шляху до впровадження зони вільної торгівлі з ЄС», який реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (м. Чернігів) у партнерстві з Асоціацією регіональних аналітичних центрів. Реалізація проекту стала можливою в рамках ініціативи «Просування реформ в регіони» Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (м. Київ) та «Європейської правди» за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid).

Модератор: Наталія Висіканець – Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень, менеджер проектів

В програмі:
- Оцінка інституційної підтримки  євроінтеграційного поступу з боку регіональних органів влади - Зосименко Тетяна – Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень, експерт з економічних питань.
- Презентація результатів розрахунку Індексу Євроінтеграційного Економічного Поступу по Чернігівській області за 2014 – 2016 роки. Оцінка інституційної підтримки євроінтеграційного поступу та дій з виконання Розпорядження КМУ від 17.09.2014 р. № 847-р. з боку органів влади Чернігівської області - Корявець Максим – Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень, Президент, керівник проекту.
- Рекомендації щодо поглиблення торговельно-економічної інтеграції Чернігівського регіону з ЄС та покращення інституційного середовища для цих процесів в контексті імплементації економічної частини Угоди про асоціацію - Корявець Максим – Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень, Президент, керівник проекту.
 

Останні новини Чернігівщини

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 10:50

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігів: стартувало голосування за проєкти Бюджету участі

Чернігів: стартувало голосування за проєкти Бюджету участі 10:36

Чернігівці мають можливість обрати найкращі, на їх думку, 3 великих та 3 малих проєкти і віддати за них свій голос.

Пройшов Чемпіонат України з кікбоксингу

Пройшов Чемпіонат України з кікбоксингу "ІСКА" 10:16

З 17 по 20 вересня у Чернігові проходить Чемпіонат України з кікбоксингу «ІСКА» серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку і дітей старшого віку.

"Велике прибирання" на Чернігівщині: Богдан Боруховський прибирав берег р. Стрижень 10:10

Перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдан Боруховський спільно із Юрієм Болоховцем та Шустом долучився до проведення Міжнародного дня чистих берегів на Чернігівщині.

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєрів із червонокнижною рибою

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєрів із червонокнижною рибою 09:58

20 вересня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Менського району викрито грубе порушення Правил рибальства.