Круглий стіл "Джеймс Мейс і концепція постгеноцидного суспільства"
21 лютого у конференц-залі Чернігівської обласної ради (м. Чернігів, проспект Миру, 43) проходитиме “круглий стіл” на тему “Джеймс Мейс і концепція постгеноцидного суспільства” за участю української письменниці Наталії Дзюбенко-Мейс, українських істориків Тамари Демченко та Юрія Шаповала, українсько-канадського історика Романа Сербина. Під час зустрічі йтиметься про результатами досліджень Голодомору-геноциду в Україні 1932–1933 років, ролі та місця Джеймса Мейса у поверненні Україні правди про цю катастрофічну та осмислення суспільством і державою її наслідків. Також заплановано перегляд та обговорення нового документального телефільму “Джеймс Мейс. Траєкторія долі”.
Організатори: Сіверський центр післядипломної освіти, Український інститут національної пам’яті, Сіверський інститут регіональних досліджень, Фонд сприяння ініціативам газети “День”, видання “Слово “Просвіти” за сприяння Чернігівської облдержадміністрації та Чернігівської обласної ради.
Запрошуємо викладачі, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування, установ культури, представників громадськості, журналістів, студентів.
Початок: о 14.00.
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.