Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 березня, 17:15:42

Відкриття чернігівського прес-центру Зимових Олімпійських ігор-2018

09.02.2018   12:00Агенцiя

9 лютого о 12:00 відбудеться відкриття чернігівського прес-центру Зимових Олімпійських ігор-2018!

Організатори: філія ПАТ "НСТУ" "Чернігівська регіональна дирекція" та Чернігівське обласне відділення Національного олімпійського комітету України.

Вболіваймо за своїх:
Україну від Чернігівщини на Олімпіаді представляють біатлоністи Сергій Семенов, Артем Прима, Ірина Варвинець та Артем Тищенко.

З 9 по 25 лютого на вас чекають зустрічі з відомими спортсменами та тренерами, рідними олімпійців, журналістами та прихильниками біатлону.

У телестудії Суспільного (пр. Перемоги, 62, 2 поверх) буде відкрито декілька локацій: місця для перегляду захопливих прямих трансляції з Олімпіади 2018, фотовиставка, фотозона, прес-центр, кава-брейк.

За перебігом події у прес-центрі можна буде слідкувати у прямій трансляції на сторінці: https://www.facebook.com/uachernihivradio/, а також https://www.facebook.com/uachernihiv

Чекаємо на колег-журналістів, прихильників Олімпіади, а також всіх бажаючих.

Вхід вільний.
Контактна особа: Тетяна Захаренко 099 404 92 07

Останні новини Чернігівщини

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42

У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36

З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:31

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.