Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 серпня, 12:45:39

Круглий стіл на тему: “Алкогольна реальність. Тверезий погляд у майбутнє”

22.06.2012   12:00Агенцiя

22 червня о 12:00 в дискусійному клубі “Експертна думка” (вул. Полуботка 6-А) Чернігівська обласна організація “Тверезий Чернігів” збирає круглий стіл на тему: “Алкогольна реальність. Тверезий погляд у майбутнє”.

Питання, що виносяться на обговорення:
1. – Ситуація, яка склалася з вживанням алкоголю в Чернігові.
2. – Трагізм наслідків даної ситуації.
3. – Шляхи виходу з урахуванням світового досвіду.

До участі в обговоренні запрошуються: представники органів влади, громадських організацій, молодіжних ініціатив, спортивних об’єднань, лікарі, практичні психологи, журналісти.

Останні новини Чернігівщини

Завершила роботу літня школа самоврядування

Завершила роботу літня школа самоврядування 10:42

Перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний вручив у четвер сертифікати про завершення курсу «Ефективна виборча кампанія: від ідеї до плану дій» учасникам «Літньої школи самоврядування», організованої ГО «Центр громадянських ініціатив» за підтримки представництва «Міжнародного фонду імені Фрідріха Науманна за свободу» в Україні.

Відкрилось обласне відділення з баскетболу

Відкрилось обласне відділення з баскетболу 10:38

Вперше в історії Чернігівщини в області сформували відділення з баскетболу. Воно функціонуватиме при Комунальному закладі "Школа вищої спортивної майстерності з ігрових видів спорту" Чернігівської обласної ради.

До 201-ї річниці з дня народження Пантелеймона Куліша

До 201-ї річниці з дня народження Пантелеймона Куліша 10:27

7 серпня на території обласного історико-меморіального музею-заповідника «Ганнина Пустинь» у Борзнянському районі відбулося мистецьке свято до 201-ї річниці з дня народження українського письменника, історика, поета, етнографа, публіциста Пантелеймона Куліша.

Робочий візит прокурора до прикордонників

Робочий візит прокурора до прикордонників 10:19

6 серпня на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Добрянка» проведено робочу зустріч представників правоохоронних органів за участі прокурора Чернігівської області Андрія Парусова, начальника Чернігівського прикордонного загону Олександра Чорного та в.о. начальника Північної митниці Володимира Подоляко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини