Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 04:00:40

Cемінар з актуальних питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно

09.02.2018   10:00Агенцiя

9 лютого відбудеться семінар з актуальних питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців.

Учасники: представники Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України, Головного управління Держгеокадастру та Головного територіального управління юстиції в області, Чернігівської філії державного підприємства «Національні інформаційні системи», державні реєстратори та уповноважені особи місцевих державних адміністрацій, міських рад міст обласного значення та інші суб’єкти державної реєстрації Чернігівської області.

Реєстрація учасників: з 10.00. Початок заходу: о 10.30.

Місце проведення: Будинок засідань Чернігівської обласної ради за адресою: м. Чернігів, проспект Миру,43, ІІІ поверх, конференц-зала.

Телефон для довідок: (0462) 77 50 34

Останні новини Чернігівщини

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27

Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини