Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 1 жовтня, 04:40:18

Круглий стіл за участю громадських організацій, які займаються просвітництвом в сфері прав людини та захистом прав громадян, зокрема, Української Гельсінської спілки з прав людини

20.12.2017   11:00Агенцiя

11.00 – 13.00 круглий стіл за участю громадських організацій, які займаються просвітництвом в сфері прав людини та захистом прав громадян, зокрема, Української Гельсінської спілки з прав людини (представництво у Чернігівській області), Чернігівського громадського комітету захисту прав людини, а також Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги, адвокатів, нотаріусів, суддів, науковців області.
Готель “Reikartz Чернігів” (м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 22/28).
Тематика для обговорення:
реформування сфери примусового виконання рішень та актуальні питання виконавчого провадження, зокрема, проблематика стягнення аліментів та посилення відповідальності за невиконання таких рішень.

Останні новини Чернігівщини

17 кандидатів боротимуться за мандат на довиборах до парламенту в 208-му окрузі

17 кандидатів боротимуться за мандат на довиборах до парламенту в 208-му окрузі 18:51

ЦВК завершила реєстрацію кандидатів у народні депутати на довиборах до Верховної Ради, що відбудуться у 208 одномандатному виборчому окрузі на Чернігівщині.

Захворіло 29 жителів та померло 3 людини - дані щоденного моніторингу поширення COVID-19 на Чернігівщині

Захворіло 29 жителів та померло 3 людини - дані щоденного моніторингу поширення COVID-19 на Чернігівщині 16:26

Результати лабораторних досліджень підтвердили інфікування коронавірусом ще 29 жителів Чернігівщини. Найбільше лююдей захворіло у Чернігові – 16 осіб, 8 – у Чернігівському районі. По 1 хворому в Варвинському, Корюківському, Куликівському, Прилуцькому та Ріпкинському районах.

Правом на отримання податкової знижки вже скористалося 3674 мешканців Чернігівщини

Правом на отримання податкової знижки вже скористалося 3674 мешканців Чернігівщини 14:17

В Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що правом на отримання податкової знижки вже скористалося 3674 громадян, а задекларована сума до повернення з бюджету становить 9,3 млн гривень.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 14:15

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Карантин не завадив знайти роботу

Карантин не завадив знайти роботу 14:08

За допомогою у працевлаштуванні Андрій Сухаренко звернувся до Коропської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості рік тому.