Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 21:03:29

Круглий стіл за участю громадських організацій, які займаються просвітництвом в сфері прав людини та захистом прав громадян, зокрема, Української Гельсінської спілки з прав людини

20.12.2017   11:00Агенцiя

11.00 – 13.00 круглий стіл за участю громадських організацій, які займаються просвітництвом в сфері прав людини та захистом прав громадян, зокрема, Української Гельсінської спілки з прав людини (представництво у Чернігівській області), Чернігівського громадського комітету захисту прав людини, а також Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги, адвокатів, нотаріусів, суддів, науковців області.
Готель “Reikartz Чернігів” (м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 22/28).
Тематика для обговорення:
реформування сфери примусового виконання рішень та актуальні питання виконавчого провадження, зокрема, проблематика стягнення аліментів та посилення відповідальності за невиконання таких рішень.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.