День профорієнтації у чернігівському професійному будівельному ліцеї
14 грудня на базі ДПТНЗ «Чернігівський професійний будівельний ліцей» (просп. Миру, 247) відбудеться День профорієнтації для старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів м. Чернігова.
Організатори заходу – Чернігівський обласний та міський центри зайнятості, ДПТНЗ «Чернігівський професійний будівельний ліцей», за підтримки Управління освіти та науки Чернігівської міської ради, мають на меті зорієнтувати учнівську молодь на вибір затребуваних на ринку праці професій, зокрема в галузі будівництва.
Відтак у програмі заходу - презентація ДПТНЗ «Чернігівський професійний будівельний ліцей», консультування щодо вибору майбутньої професії, в т.ч. із застосуванням профдіагностичних тестових методик, проведення професійних майстер-класів та екскурсії до навчально-виробничих майстерень.
Початок заходу о 14.00
Останні новини Чернігівщини
Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39
4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.
За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)
На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31
Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.
Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30
Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.
5 березня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression