Прес-конференція за участю керівництва Чернігівського облмуздрамтеатру
Запрошуємо представників обласних і міських друкованих видань, телерадіокомпаній, громадських засобів інформації до участі в прес-конференції, яка відбудеться 14 грудня о 10.00 год. у приміщенні Чернігівського облмуздрамтеатру (3 поверх, кімн.45).
Напередодні Новорічних та Різдвяних свят у Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка відбудеться прес-конференція за участю керівництва театру.
Темою зустрічі, яка проводитиметься у форматі неофіційного спілкуванні з представниками місцевих засобів інформації, стануть наступні питання:
- підсумки першої половини 92-го театрального сезону;
- прем’єрний показ вистави «У пошуках героя» за п’єсою Т.Киценко у постановці режисера Артема Аніщенка;
- проведення на базі театру семінару акторської майстерності.
Останні новини Чернігівщини
«Карпатська зміна» триває: начальник ОВА провів один день із дітьми з Чернігівщини в кемпі на Буковині 16:38
Триває президентський проєкт «Карпатська зміна». Уже друга сотня дітей із Чернігівщини відпочиває в кемпі в Чернівецькій області.
Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16
У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.
Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44
Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.
Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13
У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).