Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 листопада, 18:33:35

Двадцять шоста сесія Чернігівської міської ради сьомого скликання

21.12.2017   09:00Агенцiя

21 грудня о 9 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7) відбудеться двадцять шоста сесія Чернігівської міської ради сьомого скликання.

На розгляд сесії вносяться питання:

1. Про результати діяльності Чернігівської місцевої прокуратури.

2. Про затвердження змін до Програми розвитку туризму та промоції міста Чернігова на 2017-2018 роки.

3. Про внесення змін до рішення міської ради від 27 жовтня 2016 року № 12/VII-13 “Про Програму підтримки громадських організацій міста Чернігова на 2017 рік” зі змінами (№ 18/VII-1, № 21/VII-3, № 24/VII-18).

4. Про надання в безоплатне користування спортивними приміщеннями закладів загальної середньої освіти дитячо-юнацькими спортивними школами.

5. Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів житлового фонду та соціальної інфраструктури.

6. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 29.06.2017 «Про затвердження переліків об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова» № 21/VII-12.

7. Про затвердження переліків об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, які підлягають приватизації у 2018 році”.

8. Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова (19 сесія 5 скликання) зі змінами та доповненнями.

9. Про орієнтовний план роботи міської ради на 2018 рік.

10. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 30 листопада 2016 року №13/VII-23 “Про міський бюджет на 2017 рік” зі змінами і доповненнями (№14/VII-21, №16/VII-20, №18/VII-10, №19VII-17, №20/VII-10, №22/VII-22, №23/VII-13, №24/VII-19, №25/VII-27).

11. Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна у місті Чернігові на 2018 рік.

12. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), індивідуального садівництва, будівництва індивідуальних гаражів.

13. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), городництва, індивідуального садівництва, учасникам АТО, учасникам бойових дій, ветеранам війни та членам сімей загиблих учасників АТО, для індивідуального дачного будівництва.

14. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам.

15. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам.

16. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам.

17. Про депутатські запити.

18. Різне

Останні новини Чернігівщини

Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28

Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.

Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні»

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19

Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12

Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.

У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50

До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини