Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 11:26:45

Прес-брифінг до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

30.11.2017   10:00Агенцiя

30 листопада о 10:00, у готелі «Рейкарц Чернігів» (що за адресою вул. Гетьмана Полуботка, 22) відбудеться прес-брифінг та зустріч партнерів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.


Головні теми обговорення:

·      192 сімейні лікарі зі всієї області вже пройшли навчання веденню ВІЛ-позитивних пацієнтів в умовах реформування медицини. Наскільки ж обізнані лікарі Чернігівщини з питань ВІЛ-інфекції та який рівень толерантності демонструють? Ми готові представити результати дослідження.

·        Онлайн-тестування – презентація мобільного додатку Lifetest.  Вперше в Україні з’явиться додаток, який визначить ризик інфікування на ВІЛ та підкаже найближчий пункт тестування!

«ВІЛ небезпечний, поки ти не знаєш про нього» - ми хочемо аби українці не боялись тестуватись. Кожен має право знати про свій статус – це наше право на здоров’я.

·      Спільні досягнення та плани – організації, що працюють над досягненням Глобальної мети UNAIDS «90-90-90» в Чернігівському регіоні розкажуть про новітні методи лікування та про забезпечення сталості якісних послуг для ВІЛ-позитивних пацієнтів у 2018-2019 роках.


З приводу організаційних питань, звертайтесь, будь ласка, до Ярошенко Тетяни, менеджера зі зв’язків з громадськістю БО «Чернігівська МЕРЕЖА»
моб. 063-13-98-694
 

Останні новини Чернігівщини

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.

До Дня будівельника. ДОВІДКА

До Дня будівельника. ДОВІДКА 14:25

Середньооблікова кількість штатних працівників у будівництві Чернігівщини з початку року становила 3,5 тис. осіб.

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям?

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям? 13:53

В сучасних умовах проходження військової служби рівень підготовки зв’язківців кожного року значно покращується. Це обумовлено в першу чергу оснащенням новітніх засобів зв’язку, таких як «Harris», що використовуються для зв'язку на великих відстанях, «Motorola» та інших.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини