Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 21:24:07

Круглий стіл: "Прозорість громадського транспорту та ефективний контроль - запровадження електронного квитка"

14.11.2017   14:00Агенцiя

Закон про впровадження автоматизованих систем оплати проїзду в міському громадському транспорті (електронний квиток) набув чинності в травні 2017 року. Закон один, а реалізація може бути різна.

14 листопада о 14-00 відбудеться круглий стіл на тему «Прозорість громадського транспорту та ефективний контроль – запровадження електронного квитка».

Учасники заходу обговорять наступні питання:
1. Досвід Польщі у впровадженні Електронного квитка та його використання   – доповідач Тетяна Романова;
2. Електронний квиток – досвід Львова – доповідач Святослав Товстига;
3. Електронний квиток – досвід Житомира – Іван Фурлет;
4. Альтернативний проект впровадження Електронного квитка – доповідач Руслан Ригованов (Київ).

 
Місце проведення заходу: м.Чернігів, вул.Шевченка, 5 (конференц-зала).

Учасники заходу: представники Чернігівської міської ради, практики з Києва, Житомира та Львова, місцеві депутати, перевізники та зацікавлена громадськість.

Контактна особа – Романова Тетяна (093-593-02-77)

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19

Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.

Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28

Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18

Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.

Чернігівщина серед призерів всеукраїнських змагань з легкоатлетичних метань 13:32

У період з 27 по 29 березня у Києві відбулися легкоатлетичні змагання: зимовий чемпіонат України з легкої атлетики з метань серед юнаків, І етап Кубку України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання «Пам’яті ЗТУ Піскунова Ю.О.».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини