Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 серпня, 03:20:54

Лекція журналіста та медіа-експерта Андрія Куликова

13.11.2017   14:00Агенцiя

У понеділок, 13 листопада о 14.00 у прес-центрі "Чернігівський вибір" відбудеться лекція в рамках комунікаційної кампанії з підтримки толерантності і взаєморозуміння в суспільстві "Віднайти Повагу". Ініціатором заходу є Міжнародний центр перспективних досліджень за підтримки Програми розвитку ПРООН в Україні. Метою проекту є зменшення поляризації суспільних настроїв та посилення діалогу серед різних соціальних груп.

З чернігівцями зустрінеться відомий журналіст, медіа-експерт, Посланець толерантності Програми розвитку ООН в Україні Андрій Куликов. Він переконаний: «Суспільству потрібен діалог. Він є одночасно і результатом, і знаряддям досягнення толерантності». Саме ця теза і є темою зустрічі.

Запрошуємо на лекцію студентів, викладачів, журналістів та всіх кому цікава тема зменшення поляризації суспільних настроїв та посилення діалогу серед різних соціальних груп.

Місце проведення: прес-центр "Чернігівський вибір", вул. Шевченка, 5, Чернігів

Дата проведення: понеділок, 13 листопада о 14.00

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини