Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 червня, 18:01:30

Круглий стіл "Посилення правового та соціального захисту внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення"

30.10.2017   12:00Агенцiя

У понеділок 30 жовтня о 12.00, в м.Чернігів, в прес-центрі «Чиста політика» (м.Чернігів, вул. Полуботка, 6-А) відбудеться круглий стіл на тему: «Посилення правового та соціального захисту внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення».

Питання до обговорення:
- Пенсійне забезпечення ВПО і мешканців тимчасово окупованих територій. Законодавчі зміни і шляхи вирішення проблемних питань;
- Особливості документування внутрішньо переміщених осіб (паспортизація, реєстрація місця проживання);
- Проблеми працевлаштування ВПО;
- Питання соціального житла і гуманітарної допомоги для ВПО.

В заході візьмуть участь представники Чернігівської облдержадміністрації, обласного центру зайнятості, управління Державної міграційної служби, управління Пенсійного фонду України, Регіонального центру з надання безоплатної вторинноъ правової допомоги у Чернігівській області, Служби у справах дітей при Чернігівській облдержадміністрації, представники інших профільних органів влади, установ соціального захисту та правозахисної спільноти регіону.

Контактна особа: Надія Едієва, роб.тел./факс: (0462) 675-281; моб.: 063-959-35-34.
Організатор – Чернігівський громадський комітет захисту прав людини.

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини