Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 серпня, 12:22:50

Громадські організації Чернігова розкриють рецепти успішного організаційного розвитку

30.10.2017   10:00Агенцiя

Як з маленької ініціативної групи стати потужною організацією  й справжнім, впливовим агентом позитивних змін у своєму регіоні? Як навчитися працювати за Європейськими стандартами і втілювати проекти регіонального рівня?

30 жовтня цими секретами поділяться Чернігівські громадські організації під час прес-конференції «Успішні практики організаційного розвитку». Приходьте!

Захід відбудеться в рамках представлення результатів проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», який реалізує громадська організація «МАRT» за підтримки Європейського Союзу.

Метою проекту була підтримка ініціатив місцевих організацій громадянського суспільства та новостворених ініціативних груп, зокрема тих, що знаходяться у сільських та віддалених місцевостях, з метою забезпечення їхньої активної участі у демократичних змінах в Україні.

За два роки проекту було підтримано 15 проектів громадських організацій та ініціативних груп Чернігівської та Полтавської областей, які окрім, високих результатів програмної діяльності, пройшли чималий шлях інституційного зростання, а також розвитку своїх внутрішніх, організаційних потенціалів.

Очікуються виступи представники 6-ти громадських організацій, а саме:

    ГО «Еко місто Чернігів» м. Чернігів, проект «Міжрегіональна громадська екологічна ініціатива «ЛІНЕЯ»».
     ГО «Спілка жінок Куликівщини» смт. Куликівка Чернігівської області, проект «Жінка – фактор розвитку місцевих громад».
    ГО «Центр допомоги особам, що постраждали в наслідок військових конфліктів «Чернігів»» м. Чернігів, проект «Школа Активного Ветерана».
    ГО «Центр психолого-соціальної допомоги «Ресурс»» м. Чернігів, проект «Точка опори 2».
    ГО «Центр взаємодії», м. Чернігів, проект «Студія соціальної анімації «Територія права»»
    ГО «Центр освітніх і громадських ініціатив» м. Ніжин, проект «Децентралізація в освіті: нові підходи до неперервного професійного розвитку вчителів Чернігівщини».

Також, участь у прес-конференціїі візьмуть представники активної молоді з різних регіонів України.

Запрошуємо долучитися до заходу громадських активістів, представників громадських активістів, ЗМІ та всіх бажаючих, хто прагне дізнатися більше про діяльність активних громадян міста та області.

Початок о 10:00.

Місце проведення: Парк-готелі «Чернігів», конференц-зала, м. Чернігів, вул. Шевченка, 103-а.

Контактна особа для отримання додаткової інформації:
Сергій Забара
+380936788686;
serhiy.zabara@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

Завершила роботу літня школа самоврядування

Завершила роботу літня школа самоврядування 10:42

Перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний вручив у четвер сертифікати про завершення курсу «Ефективна виборча кампанія: від ідеї до плану дій» учасникам «Літньої школи самоврядування», організованої ГО «Центр громадянських ініціатив» за підтримки представництва «Міжнародного фонду імені Фрідріха Науманна за свободу» в Україні.

Відкрилось обласне відділення з баскетболу

Відкрилось обласне відділення з баскетболу 10:38

Вперше в історії Чернігівщини в області сформували відділення з баскетболу. Воно функціонуватиме при Комунальному закладі "Школа вищої спортивної майстерності з ігрових видів спорту" Чернігівської обласної ради.

До 201-ї річниці з дня народження Пантелеймона Куліша

До 201-ї річниці з дня народження Пантелеймона Куліша 10:27

7 серпня на території обласного історико-меморіального музею-заповідника «Ганнина Пустинь» у Борзнянському районі відбулося мистецьке свято до 201-ї річниці з дня народження українського письменника, історика, поета, етнографа, публіциста Пантелеймона Куліша.

Робочий візит прокурора до прикордонників

Робочий візит прокурора до прикордонників 10:19

6 серпня на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Добрянка» проведено робочу зустріч представників правоохоронних органів за участі прокурора Чернігівської області Андрія Парусова, начальника Чернігівського прикордонного загону Олександра Чорного та в.о. начальника Північної митниці Володимира Подоляко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини