Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 березня, 12:31:19

Громадська організація "Голос батьків" запрошує в гості

24.10.2017   12:00Агенцiя

У жовтні виповнюється рік з початку реалізації проекту «Соціальна адаптація дітей з інвалідністю в Чернігівській області», який реалізовує громадська організація «Голос батьків». Саме в рамках цього проекту наша організація започаткувала надання соціальних послуг денного перебування для дітей з особливими потребами.

Запрошуємо 24 жовтня 2017 року о 12.00 журналістів на прес-захід до громадської організації «Голос батьків», що знаходиться за адресою: Чернігів, вул. Захисників України, 9б.

Ви на власні очі зможете побачити роботу групи денного перебування у реальних умовах, дізнатися як відбуваються заняття дітей з особливими потребами в нашому «дитячому центрі», поспілкуватися з керівником проекту Оленою Трубенок, директором Навчально-реабілітаційного центру №2 Регіною Гусак, соціальними працівниками та педагогами, а також з батьками, які виховують дітей з інвалідністю.

Ми хочемо Вам розказати:
- про наші успіхи та основні досягнення;
- про виклики та труднощі, з якими довелося зіткнутися в процесі налагодження роботи групи денного догляду;
 - про зміни, які відбулися в житті організації і роботі групи денного перебування зокрема за минулий рік;
- про те, як змінилося життя батьків, коли їх особлива дитина почала отримувати соціальні послуги в ГО «Голос батьків»
- а також про перспективи подальшої роботи в напрямку надання соціальних послуг для дітей з інвалідністю, як буде розвиватися започаткована ініціатива.

Контакти організаторів:
068-120-36-90, 095-075-90-16 - Олена Трубенок
050-954-83-54, 098-914-91-52 – Оксана Стельмах

Нагадаємо, що проект «Соціальна адаптація дітей з інвалідністю в Чернігівській області», який реалізовує громадська організація «Голос батьків», здійснюється в рамках проекту «Соціальні послуги спільними зусиллями» за підтримки Європейського Союзу в партнерстві із Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Спілкою Робітничих Самаритян Грузія (ASB-Georgia).

Останні новини Чернігівщини

З 1 квітня 2023 року на Чернігівщині розпочинається нерестова заборона на вилов водних біоресурсів 12:24

З 1 квітня 2023 року з метою охорони нерестовищ у рибогосподарських водних об’єктах та забезпечення сприятливих умов нересту водних біоресурсів, відповідно до рекомендацій Інституту рибного господарства Національної академії аграрних наук України, наказом Чернігівського рибоохоронного патруля від 23.03.20213 № 36 - од на Чернігівщині встановлено нерестову заборону на промислове, любительське і спортивне рибальство.

До 400-річчя надання Чернігову Магдебурзького права цими днями у місті проходить низка просвітницьких заходів. 12:17

Так, 27 березня, у Чернігівській міській раді у рамках урочистої Академії з нагоди цієї історичної події відбулося погашення поштової марки на тему "Чернігів, 400 років Магдебурзького права" спеціальним штемпелем «Чернігів – місто легенд», яке здійснили в.о. Чернігівського міського голови Олександр Ломако та очільниця Чернігівської дирекції АТ «Укрпошта» Олена Дорошенко.

Як «оптимізувати» пенсію? 12:14

Законодавством передбачено можливість виключення місяців із «невигідною» заробітною платою (низькими порівняно з іншими місяцями коефіцієнтами) з періоду, за який враховується заробіток для обчислення пенсії.

Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних 12:13

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження наявних робочих місць, розвиток бізнесу та забезпечення ефективної зайнятості населення.