Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 21:12:52

Громадська організація "Голос батьків" запрошує в гості

24.10.2017   12:00Агенцiя

У жовтні виповнюється рік з початку реалізації проекту «Соціальна адаптація дітей з інвалідністю в Чернігівській області», який реалізовує громадська організація «Голос батьків». Саме в рамках цього проекту наша організація започаткувала надання соціальних послуг денного перебування для дітей з особливими потребами.

Запрошуємо 24 жовтня 2017 року о 12.00 журналістів на прес-захід до громадської організації «Голос батьків», що знаходиться за адресою: Чернігів, вул. Захисників України, 9б.

Ви на власні очі зможете побачити роботу групи денного перебування у реальних умовах, дізнатися як відбуваються заняття дітей з особливими потребами в нашому «дитячому центрі», поспілкуватися з керівником проекту Оленою Трубенок, директором Навчально-реабілітаційного центру №2 Регіною Гусак, соціальними працівниками та педагогами, а також з батьками, які виховують дітей з інвалідністю.

Ми хочемо Вам розказати:
- про наші успіхи та основні досягнення;
- про виклики та труднощі, з якими довелося зіткнутися в процесі налагодження роботи групи денного догляду;
 - про зміни, які відбулися в житті організації і роботі групи денного перебування зокрема за минулий рік;
- про те, як змінилося життя батьків, коли їх особлива дитина почала отримувати соціальні послуги в ГО «Голос батьків»
- а також про перспективи подальшої роботи в напрямку надання соціальних послуг для дітей з інвалідністю, як буде розвиватися започаткована ініціатива.

Контакти організаторів:
068-120-36-90, 095-075-90-16 - Олена Трубенок
050-954-83-54, 098-914-91-52 – Оксана Стельмах

Нагадаємо, що проект «Соціальна адаптація дітей з інвалідністю в Чернігівській області», який реалізовує громадська організація «Голос батьків», здійснюється в рамках проекту «Соціальні послуги спільними зусиллями» за підтримки Європейського Союзу в партнерстві із Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Спілкою Робітничих Самаритян Грузія (ASB-Georgia).

Останні новини Чернігівщини

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції?

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції? 17:07

Субвенція на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад - це один з інструментів підтримки розвитку ОТГ за кошти державного бюджету.

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець 17:02

- Колеги, я вас прошу, давайте без пафосу, - такими були перші слова Прем’єр-міністра Олексія Гончарука у Козельці. На центральній площі селища його зустрічали керівники обласного, районного та місцевого рівнів.

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), -

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), - 15:20

йшлося на семінарі за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Правові основи функціонування державної системи страхового фонду документації України», яке було проведено Чернігівським центром підвищення кваліфікації для начальників архівних відділів районних державних адміністрацій, Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад.

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність 14:08

Експерти Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та представники місцевої влади і активісти Новобілоуської ОТГ обговорили проект Статуту громади та розвиток освітньої мережі на зустрічі 19 лютого 2020 року.

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний 13:29

Перше у 2020 році засідання Громадської ради при облдержадміністрації відбулося 19 лютого. На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини