Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 березня, 11:44:33

Прес-конференція: “Посилення правової спроможності місцевих громад Чернігівщини”

23.10.2017   12:00Агенцiя

23 жовтня о 12.00, в м.Чернігові в прес-центрі “Чиста політика” відбудеться прес-конференція, присвячена висвітленню роботи державних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та правозахисних організацій щодо забезпечення правового захисту та сприяння становленню територіальних громад Чернігівської області.

У прес-конференції візьмуть участь:
– Ірина Протченко, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області;
– Наталія Кулікова, керівник програм Чернігівського громадського комітету захисту прав людини.
Вже рік як в Україні повністю сформована державна система надання безоплатної правової допомоги в Україні, яка зокрема передбачає поширення правової інформації та забезпечує доступ до правових консультацій на рівні територіальних громад.
Разом з тим продовжують роботу в цьому напрямку і громадські організації області, які окрім надання правової допомоги населенню, на сьогодні надають й юридичну підтримку новоствореним територіальним громадам, які в процесі становлення стикаються з багатьма проблемами.

Місце проведення: прес-центр “Чиста політика”, (м.Чернігів, вул. Полуботка, 6-А).
Дата проведення: понеділок, 23 жовтня 2017 року, о 12.00

Останні новини Чернігівщини

Чаус на представленні нового очільника Чернігівської РВА Андрія Попика: Головне завдання – якісна взаємодія з громадами 11:36

27 березня начальник обласної військової адміністрації представив активу Чернігівського району новопризначеного начальника РВА Андрія Попика.

Пункти Незламності у військових адміністраціях, сільських, селищних, міських радах та старостатах відновлюють роботу 11:33

Таке рішення для оперативного реагування на випадок виникнення надзвичайної ситуації днями ухвалила обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням начальника ОВА В’ячеслава Чауса.

В Обласному центрі екстреної медичної допомоги встановлено сонячну систему 11:06

На початку минулого тижня в область надійшов вантаж з понад сотнею сонячних панелей та необхідним обладнанням для влаштування енергетичної системи.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:21

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 27 березня по 8:00 28 березня 2023 року

28 березня - цей день в Україні та в світі

28 березня - цей день в Україні та в світі 10:18

ДЕНЬ 398 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 398 RUSSIAN AGRESSION