Семінар "Нові ідеї розвитку. Креативні польські органи місцевого самоврядування для українських громад – самоврядна сфера в публічній дипломатії"
25 жовтня 2017 року Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування за підтримки програми U-LEAD у співпраці з Міністерством Закордонних Справ Республіки Польща, компонент «Співпраця в сфері публічної дипломатії 2017» проводитиме семінар «Нові ідеї розвитку. Креативні польські органи місцевого самоврядування для українських громад – самоврядна сфера в публічній дипломатії».
Проект має на меті популяризацію нестандартних рішень у сфері децентралізації, які втілювались у сільських та міських громадах Польщі після 1990 року. Це сприятиме визначенню самоідентифікації та посиленню самовідповідальності у місцевих громадах. Дана ініціатива скерована до тих, хто безпосередньо бере участь у формуванні нового місцевого самоврядування в Україні, діячів громадських організацій, які підтримують зміни, представників бізнесу та медіа, а також місцевих громад з 17-ти областей східної, південної та центральної України.
ПРОГРАМА СЕМІНАРУ
«НОВІ ІДЕЇ РОЗВИТКУ. КРЕАТИВНІ ПОЛЬСЬКІ ОРГАНИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ГРОМАД – САМОВРЯДНА СФЕРА В ПУБЛІЧНІЙ ДИПЛОМАТІЇ»
9.30 – 10.00 Реєстрація учасників, старт-кава
10.00 – 10.10 Вступне слово
Наталія Зайцева – помічник керівника Чернігівського відокремленного підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування»;
Едита Кучма (Edyta Kuczma) – Gmina Brzozów – Керівник відділу інвестицій, просторового землевпорядкування та фондів підтримки (Підкарпатське воєводство);
Даміан Малецкі (Damian Małecki) – Керівник відділу промоції міської публічної бібліотеки ім. Станіслава Гроховяка в Лешні (Велькопольське воєводство);
Павел Ментельскі (Paweł Mentelski) – тренер, консультант з питань стратегій, програм та аудиту сталого розвитку, управління в місцевому самоврядуванні та НУО, розробки та управління проектами, програмами та планами місцевого розвитку (Підкарпатське воєводство)
10.10 – 10.45 «Польща – якими ми є?» – представлення історії і сучасності Польщі в контексті розвитку місцевої самоврядності. Польський вклад в реалізацію європейських прагнень українського суспільства
10.45 – 12.00 Ревіталізація – процес виведення здеградованих територій з кризи для задоволення потреб місцевої громади
12.00 – 13.00 Обід-фуршет
13.00 – 14.00 Інноваційні вирішення функцій бібліотеки на прикладі Муніципальної публічної бібліотеки в м. Лешно з використанням ревіталізації
14.00 – 15.00 Ревіталізація центру міста на основі прикладу ревіталізації площі Ринок в Бжозові
15.00 – 16.00 Досвід децентралізації влади в Польщі та її наслідки для розвитку гмін та регіонів на прикладі розвитку сільських гмін в 1990-2017 роках – case study
16.00–16.10 Підбиття підсумків семінару
Всі зацікавлені учасники мають надіслати інформацію про себе (П.І.Б., місце роботи або організація, яку представлятиме учасник, посада, контактний номер телефону) на електронну адресу lgdc.chernihiv@gmail.com з поміткою «захід_Польща_П.І.Б (учасника)» не пізніше 18 жовтня 2017 р.
Семінар проходитиме в офісі Чернігівського ВП ЦРМС, вул. Святомиколаївська, 12-А.
Реєстрація учасників – з 9.30 до 10.00 години 25 жовтня 2017 року. Початок занять – о 10.00
Всі витрати здійснюються за рахунок організаторів.
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.