Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 серпня, 12:24:44

Всеукраїнська акція на підтримку великої політичної реформи

17.10.2017   09:30Агенцiя

17 жовтня о 9:30 у столиці, під стінами Верховної Ради, а також в усіх обласних центрах України відбувається Всеукраїнська акція на підтримку Великої політичної реформи, що передбачає зміну виборчих правил, обмеження депутатської недоторканності та створення антикорупційного суду.

Якщо Ви вважєте, що настав час змінювати виборчі правила, за яких останні 6 років на парламентських виборах за пропорційно-мажоритарною системою перемагають переважно гроші і гречка, якщо Ви погоджуєтеся, що народний депутат не може переслідуватися за свої висловлювання і політичну позицію, але в разі вчинення реального злочину має нести кримінальну відповідальність на загальних підставах і якщо Ви підтримуєте створення незалежного судового органу в Україні - Антикорупційного суду, прийдить 17/10/17 о 09.30 під стіни Чернігівської обласної ради аби підтримати вимоги всеукраїнської акції і підписати звернення до депутатів обласної ради з проханням звернутися до Верховної Ради України з трьома вимогами:
1. Встановити пропорційну виборчу систему з відкритими списками (прийняти законопроект №1068-2);
2. Створити незалежний антикорупційний суд (прийняти законопроект №6011);
3. Скасувати депутатську недоторканність.

Завтра з 9:30 по 10:10

м. Чернігів, проспект Миру, 43, Чернігівська обласна рада

Контактна особа - Олександр Гашпар
контактний телефон - (068)15-16-700, algashpar@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

Завершила роботу літня школа самоврядування

Завершила роботу літня школа самоврядування 10:42

Перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний вручив у четвер сертифікати про завершення курсу «Ефективна виборча кампанія: від ідеї до плану дій» учасникам «Літньої школи самоврядування», організованої ГО «Центр громадянських ініціатив» за підтримки представництва «Міжнародного фонду імені Фрідріха Науманна за свободу» в Україні.

Відкрилось обласне відділення з баскетболу

Відкрилось обласне відділення з баскетболу 10:38

Вперше в історії Чернігівщини в області сформували відділення з баскетболу. Воно функціонуватиме при Комунальному закладі "Школа вищої спортивної майстерності з ігрових видів спорту" Чернігівської обласної ради.

До 201-ї річниці з дня народження Пантелеймона Куліша

До 201-ї річниці з дня народження Пантелеймона Куліша 10:27

7 серпня на території обласного історико-меморіального музею-заповідника «Ганнина Пустинь» у Борзнянському районі відбулося мистецьке свято до 201-ї річниці з дня народження українського письменника, історика, поета, етнографа, публіциста Пантелеймона Куліша.

Робочий візит прокурора до прикордонників

Робочий візит прокурора до прикордонників 10:19

6 серпня на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Добрянка» проведено робочу зустріч представників правоохоронних органів за участі прокурора Чернігівської області Андрія Парусова, начальника Чернігівського прикордонного загону Олександра Чорного та в.о. начальника Північної митниці Володимира Подоляко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини