Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 лютого, 09:52:09

Відкриття виставки робіт Ольги Костюченко та учасниць творчої майстерні "Куделя"

05.10.2017   15:00Агенцiя

5 жовтня о 15-00 у Чернігівському обласному художньому музеї ім.Григорія Галагана відбудеться відкриття виставки робіт члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України Ольги Костюченко та учасниць творчої майстерні "Куделя".
Виставка носить поетичну назву "Віддай людині крихітку себе, за це душа наповнюється світлом" (Л.Костенко).

Останні новини Чернігівщини

Кризова підтримка від ЮНІСЕФ для Чернігівщини 09:51

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде підписали Меморандум. Документ закріплює наміри партнерів підтримати соціально вразливі категорії населення у разі можливого настання надзвичайної ситуації в регіоні.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:48

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

2 лютого: цей день в Україні і світі

2 лютого: цей день в Україні і світі 08:47

День 1440 Російська агресія - Day 1440 Russian aggression

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини