Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 червня, 18:00:02

Прес-брифінг "Реалізація обласної патріотично-виховної програми "Війна, якої немає!"

27.09.2017   14:00Агенцiя

27 вересня, у середу, відбудеться прес-брифінг з теми «Реалізація обласної патріотично-виховної програми «Війна, якої немає!».
 
Спікери:
начальник Управління освіти і науки обласної державної адміністрації Микола Конопацький;
координатор Єдиного волонтерського центру Ірина Черенько;
заступник голови Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Чернігівській облдержадміністрації Інна Різуха;
голова громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» Микола Шанський;
голова громадської пошукової організації «Цитадель» Павло Нетьосов.
 
Початок заходу: 14:00 год.
Місце проведення: приміщення Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА (вул. Шевченка, 7, кім. 5).
Контактний телефон: (0462) 67-58-91.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43

Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.

Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11

Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.

Неправдивий виклик — не розвага 16:35

Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.

9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18

Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини