Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 04:40:53

Конференція громадських об’єднань реального сектору економіки України

27.09.2017   10:00Агенцiя

Чернігівське обласне об’єднання організацій роботодавців «Сіверщина» та Громадська організація «Сяйво Сіверщини» запрошують громадські організації та об’єднання  реального сектору економіки України зі всіх регіонів країни до участі в Конференції громадських об’єднань реального сектору економіки України, що відбудеться 27 вересня у конференц-залі Чернігівської районної ради за адресою: м.Чернігів, вул. Шевченка, 48.

Конференція стане майданчиком, де представники громадських об’єднань реального сектору економіки України окреслять ключові актуальні питання, що стоять перед малим та середнім бізнесом України на шляху його розвитку, здійснять пошук можливих інструментів та засобів подолання викликів бізнес-спільноті в умовах сучасності.

Завдання Конференції - об’єднання зусиль і ресурсів громадських об’єднань країни, які стоять на захисті інтересів представників реального сектору економіки України,  для реалізації спільних ініціатив з метою створення та забезпечення сприятливого  інвестиційно-промисловий клімату в Чернігівській області та Україні в цілому; запобігання впровадженню антипідприємницьких норм та правил; підтримки ефективних реформ.

Конференція проходитиме з 10-30 до 14-30 в конференц-залі Чернігівської районної ради за адресою: м.Чернігів, вул. Шевченка, 48.

Участь - безкоштовна.

Реєстрація – обов’язкова (кінцевий термін 15-00 26 вересня 2017): електронною поштою:siver2009@ukr.net (вказати ПІБ та посаду учасника, назву організації, об’єднання, область, контактні дані)

Контактні особи:
Білоока Людмила 97-10-79, 095-527-86-10
Березинець Ірина 097-932-11-05

Останні новини Чернігівщини

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад 18:56

Постанову підтримали усі члени Комісії.

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми "U-LEAD" розповів про свою роботу громадам 15:45

«Місцеве самоврядування глибоко укорінене у демократичній ментальності українців, що документально було виражено у Магдебурзькому праві ще 600 років тому. Громади Прилук, Березної та Чернігова, представники яких сьогодні є учасниками нашого заходу, вже тоді були наділені цим правом.

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений 15:35

Капітальний ремонт вулиці Героїв Чорнобиля, які виконувався у два етапи протягом двох років, завершується. Протягом цього тижня тут вкладали верхній шар асфальтного покриття.

Ніжинський міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян

Ніжинський міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян 15:28

Анатолій Лінник провів черговий особистий прийом громадян. Це ще один елемент відкритості влади та здійснення постійного діалогу з громадою.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков з робочою поїздкою відвідав Чернігівщину

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков з робочою поїздкою відвідав Чернігівщину 15:20

Дмитро Разумков відвідав Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» у місті Батурин, заклад дошкільної освіти № 3 «Дитяча Академія», ТОВ «ПЕТ Технолоджиз» та Чернігівську швейну фабрику «Елегант», Центр підтримки підприємництва, інновацій та стартапів.