Тренінг "Громадський бюджет: шлях до взаємодії між владою та громадою"
ГО «Асоціація демократичного розвитку» запрошує представників територіальних громад, органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу та громадських організацій міст, селищ та ОТГ Чернігівської області до участі в одноденному тренінгу «Громадський бюджет: шлях до взаємодії між владою та громадою».
Участь у тренінгу дасть можливість отримати інформацію про сутність громадського бюджету, його переваги, принципи та механізми запровадження. А також дозволить ознайомитись із досвідом реалізації проекту громадського бюджету в Україні і світі, проаналізувати існуючі положення про громадський бюджет низки польських та українських міст та отримати консультаційну допомогу у створенні положення для власної місцевої ради та ОТГ.
Захід відбудеться 29 вересня в конференц-залі будинку засідань обласної ради (ІІІ поверх).
Початок роботи о 10.00.
Реєстрація на тренінг здійснюється до 14:00 27 вересня 2017р.
Для реєстрації просимо заповнити Google форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfuLTnASkziGbt7xaqobFjYPKkVn8tZrZ9U_hkeyuk8NXdURw/viewform?c=0&w=1
Учасникам/-цям, які були відібрані до участі у тренінгу буде повідомлено про результат до 17:00 27 вересня 2017 р.
Участь у тренінгу безкоштовна. Навчальні матеріали, харчування та проїзд учасників до місця проведення тренінгу забезпечують організатори.
За додатковою інформацією Ви можете звернутись до:
Анни Ніколенко-Баєвої, demokrat_rozvitok@ukr.net (050) 374-10-14, (067) 416-51-31
Останні новини Чернігівщини
Вагомий внесок Чернігівщини у світовий успіх української збірної з кікбоксингу 15:00
У Брісбені (Австралія) завершився Чемпіонат світу з кікбоксингу ISKA, який зібрав понад 1300 учасників із 22 країн світу.
Освітній простір у безпеці: у Куликівському професійному аграрному ліцеї триває відбудова укриття та встановлено комп’ютерну техніку 14:24
У Куликівському професійному аграрному ліцеї Чернігівської області триває відбудова укриття, яке вже частково оснащене сучасною комп’ютерною технікою.
З 1 листопада 2025 року на Чернігівщині розпочинається заборона на лов водних біоресурсів на зимувальних ямах 13:32
З метою створення сприятливих умов для зимівлі водних біоресурсів, їх охорони, відтворення та раціонального використання, відповідно до Правил рибальства та наказу Управління Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Чернігівській області від 24.10.2025№ 94-од,з 1 листопада 2025 року до початку весняно - літньої заборони на період нересту 2025 року, забороняється будь-який вилов водних біоресурсів назимувальнихямах (в тому числі з берега).
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 12:54
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Програма BLOOM: як підприємцям області отримати до 30 тис. доларів на розвиток власної справи 12:24
Підприємці Чернігівської області можуть отримати грантові кошти в межах Програми BLOOM «Створення засобів для існування та можливостей для оптимізованих ринків».