Прес-брифінг в ОДА: "Впровадження в області Національного плану дій резолюції Ради Безпеки ООН 1325 "Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року"
20 вересня, в середу, в Чернігівській обласній державній адміністрації відбудеться прес-брифінг з теми «Впровадження в області Національного плану дій резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року».
Спікери:
заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова;
голова Національної Ради жінок України Людмила Порохняк-Гановська;
голова правління ГО «Центр, розвиток, демократія» Елла Ламах;
експерт з виховання Національної Ради жінок України Валерія Нечерда;
експерт з питань гендерної рівності Марія Дмитрієва;
експерт з виживання Національної Ради жінок України Борис Шаповалов.
Початок заходу: 14:00 год.
Місце проведення: зала № 2 обласної державної адміністрації.
Контактний телефон: (0462) 67-58-91.
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression