Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 травня, 02:22:25

Спортивне свято "Качанівка - трейл назавжди 2017"

26.08.2017   13:30Агенцiя

26-27 серпня, у суботу-неділю, в селі Качанівка Ічнянського району Чернігівської області відбудеться спортивне свято «Качанівка - трейл назавжди 2017».

У програмі заходу 26 серпня

з 10:00 - реєстрація учасників заходу;
13:10 - спортивна розминка;
13:30 - старт на дистанціях:
16 кілометрів («Паркова» траса);
8 кілометрів («Озерна» траса);
15:30 - закриття траси «Озерна»;
16:00 - закриття траси «Паркова»;
17:00 - підведення підсумків забігів;
17:30 - нагородження переможців.

Контакти організаторів:
Олег Кононенко, (095) 1404862, olepole2009@gmail.com
Сергій Ведміцький, (099) 7661104, med28@i.ua

Місце проведення: Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» (село Качанівка Ічнянського району, вул. Глінки, 1).

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини