Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. В.Г. Короленка запрошує відсвяткувати День Незалежності України разом
22 серпня з 11.00 год. до 17.00 год. Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. В.Г. Короленка запрошує відсвяткувати День Незалежності України разом!
У програмі заходу:
✔ Урочисте відкриття.
✔ Україна незалежна: хроніки, факти, події (перегляд документів із фондів бібліотеки).
✔ Чернігівщина за роки незалежності (виставка плакатів).
✔ Періодика інформує (знайомство з новими періодичними виданнями).
✔ Вільний книгообмін (обмін прочитаними книгами).
✔ Куточок правової інформації Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області.
✔ Виставка-продаж виробів декоративно-прикладного мистецтва.
✔ Щедрі дари Поліської землі (виставка квітів і плодів).
✔ Музично-поетична мозаїка (виступ солістки обласного філармонійного центру Тетяни Олійник і чернігівської поетеси Лариси Дущак).
Літній майданчик Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка (просп. Миру, 41).
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.