Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 03:22:09

Звітна прес-конференція по виконанню екологічного проекту “ЛІНЕЯ”

31.07.2017   12:00Агенцiя

31 липня відбудеться звітна прес-конференція по виконанню екологічного проекту “ЛІНЕЯ”, учасника Української регіональної платформи громадських ініціатив, виконаний ГО “Еко Місто”.

Мова буде йти про збір та утилізацію відпрацьованих батарейок в Україні та про досягнення партнерських організацій з Чернівців, Рівного та Добропілля Донецької області, які переймали вдалий досвід чернігівських еко-активістів.

Для представників ЗМІ будуть оприлюднені підсумки проекту, результати екологічної гри для школярів “Eco Battle”, що пройшла у Чернігові та презентована “Еко карта України”.

Спікер: керівник Громадської організації “Еко місто Чернігів” Сергій Безбородько.

Початок заходу: 12:00.

Місце проведення: i-Hub Чернігів: центр бізнесу та інновацій, вул. П’ятницька, 50.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.