Навчальний тренінг "Розробка PR – стратегії для Вашого бізнесу"
У рамках Програми підтримки малого та середнього підприємництва у м. Чернігові на 2017-2020 роки проводиться навчальний тренінг «Розробка PR – стратегії для Вашого бізнесу»
Місце та час проведення: 15 липня, 10:00-19:00, зал засідань виконавчого комітету Чернігівської міської ради (вул. Магістратська,7)
Тренер: Світлана Любченко, PR-експерт, досвід в PR – 17 років. Працювала у великих міжнародних та вітчизняних компаніях: "Ейвон", "Унікредит банк", "Чумак", "Інкерман", "Платинум банк". Викладала в Київській школі PR технологій, автор тренінгу по PR та корпоративній культурі. Практичний досвід в усіх напрямках Public relations
ЦІЛЬОВА АУДІТОРІЯ: Керівники і власники бізнесу. Менеджери з продажу, маркетологи та менеджери з реклами
У ПЛАНІ ЗАХОДУ:
Лекційна частина
* Що таке імідж, репутація. Реклама? Схожість і відмінність.
* Функції PR у компанії.
* Основні шляхи формування репутації;
А) взаємовідносини з громадськістю;
Б) взаємовідносини зі ЗМІ;
В) взаємовідносини із співробітниками.
Практична частина
• Побудова образа бренду.
• Формування PR плану.
ПРИМІТКИ
• Рекомендуємо приходити на захід за 15 хвилин до його початку для реєстрації та налагодження зв’язків з іншими учасниками тренінгу.
• Рекомендуємо взяти з собою візитні картки.
Участь у тренінгу - безкоштовна
Організатори:
ГО «Сяйво Сіверщини»
Управління економічного розвитку міста
Телефони для довідок: 974-490, 093-252-70-24
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.