Круглий стіл "Науковість та фейковість історичних подій Другої світової війни"
Круглий стіл на тему: "Науковість та фейковість історичних подій Другої світової війни" відбудеться у прес-центрі «Чиста політика» 21 червня о 12-00 за адресою: м.Чернігів, вул.Г. Полуботка, 6а.
Запрошуємо до участі істориків, працівників виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, представників громадського сектору, громадських активістів, журналістів, а також усіх небайдужих, кого зацікавила тема.
Пропонуємо для обговорення такі питання:
- Науковий підхід до висвітлення подій та фактів Другої світової війни.
- Навчально-виховний аспект інформації про героїчність та трагічність подій Другої світової війни.
- Історія Другої світової війни, як інструмент в умовах інформаційної війни.
Останні новини Чернігівщини
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.