Прес-конференція "Доступність медичних послуг учасникам АТО та членам їх родин"
У четвер, 15 червня, о 14.00 в у підприємстві «Навчально-методичний центр» за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 105–а, ауд. 211., в межах плану дій Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» відбудеться прес-конференція та тему «Доступність медичних послуг учасникам АТО та членам їх родин».
Речники заходу:
· Дмитро Науменко, юрист громадської приймальні громадської організації «МАРТ»;
· Дмитро Шумар, юрист громадської приймальні громадської організації «МАРТ»;
· Альбер Черешко спеціаліст Північного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО;
· Володимир Бобруйко, директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Запрошуємо взяти участь у заході представників ЗМІ, учасників АТО, їхні сім’ї та усі зацікавлені сторони.
Початок заходу о 14:00 год., реєстрація учасників та вітальна кава – 13:40 год.
За додатковою інформацією звертатися за телефоном: 063 994 99 62.
Останні новини Чернігівщини
ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55
Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.
До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.
На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47
Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.
Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45
У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.
5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression