Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 03:23:24

Круглий стіл “Місто як об’єкт спеціалізованого та загальнокультурного дискурсів. Архітектура у сучасній культурі”

14.06.2017   11:00Агенцiя

Дата: середа, 14 червня.

Час: 11 год. 00 хв.

Місцепроведення: м. Чернігів, проспект Миру, 43, (приміщення Чернігівської обласної ради, 3 поверх, аудиторія № 2).
   
Питання порядку денного круглого столу:
1. Пам'ять і травма у просторах міста. Практики комеморації.
2. Про механізми – способи залучення думки громади (і стейкхолдерів) у формуванні бачення цього майбутнього простору та інституційні механізми(конкурс, його формат і технологія проведення).
3. Яким повинен бути меморіальний комплекс Захисникам України щоб достойно вшановувати пам’ять героїв Небесної сотні та загиблих військових у війні на сході (так званій АТО).

Світлана Шліпченковізьме участь укруглому столі, як запрошений експерт. Пані Світланаархітекторка за освітою,теоретик урбанізму, авторка монографій "Архітектурні принципи постмодернізму" та "Записано в камені", численних статей, співавторка курсу "Урбаністика: сучасне місто" на освітній платформі Prometheus, ідеолог та головна редакторка серії видань "Урбаністичні студії". Викладач кафедри культурології в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА) курси з урбаністики. Керівник наукових програм Центру урбаністичних студій НаУКМА.

Круглий стіл проводиться за ініціативи Олега Авер’янова, голови Чернігівської територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка, голова депутатської фракції РПЛ у Чернігівській обласній раді.

На круглий стіл запрошені:
Владислав Атрошенко – Чернігівський міський голова,
Дмитро Блауш – депутат Чернігівської обласної ради,
Олександр Атрощенко, Ольга Хоніч та Андрій Черненко– заступники Чернігівського міського голови,
Роман Старіков – депутат Чернігівської міської ради, начальник КП «Зеленбуд»;
• рина Березинець – депутат Чернігівської міської ради,
• Сергій Калюжний – начальник управління архітектури та містобудування  Чернігівської міської ради, головний архітектор міста, а також архітектори, скульптори, художники міста та представники громадськості.

У місті мало хто уявляє собі засоби фіксування пам'яті про події в країні, особливо такі, які лишили по собі шок та біль, який не можливо забути. Як це відбувається в країнах Європи і світу? Що треба зрозуміти для отримання позитивного результату? На ці та інші питання організатори сподіваються отримати відповідь на даному круглому столі.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.