Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 червня, 11:35:48

Відбудеться ХХV чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту

14.06.2017   10:00Агенцiя

14 червня у Чернігові відбудеться урочисте відкриття ХХV Чемпіонату України з пожежно-прикладного спорту.

Побачити змагання кращих спортсменів-рятувальників зі всієї країни глядачі зможуть на спортивно-оздоровчому комплексі Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, що знаходиться поблизу с. Новий Білоус за автодромом.

Програма змагань:

10:00 - Урочисте відкриття змагань.
11:30-17:00 - фінальні забігти з підіймання по штурмовій драбині на 4-й поверх навчальної башти. Подолання 100-метрової смуги з перешкодами. Нагородження переможців і призерів.
15 червня 09:30-17:00 - підіймання по висувній драбині на 3-й поверх навчальної башти. Пожежна естафета 4 х 100 метрів. Нагородження переможців і призерів.
16 червня 09:30 - 14:00 - бойове розгортання. Підведення підсумків.
14:30 - 15:30 Урочисте закриття змагань та нагородження переможців та призерів.

Вхід вільний. Ласкаво просимо всіх бажаючих!
Акредитація журналістів триватиме до 17:00 13 червня за тел. 65-25-43.
 

Останні новини Чернігівщини

Жителька Бахмача відкрила «Secret Bakery» завдяки мікрогранту від служби зайнятості 11:18

Авторські десерти, смачні солоні перекуси, ароматну каву та освіжаючі холодні напої: все це пропонують відвідувачам у кав’ярні-кондитерській «Secret Bakery». Для її відкриття жителька Бахмача Юлія Федай скористалася грантовою програмою «Власна справа» від служби зайнятості.

Стартує реалізація проєкту підтримки ветеранів та ветеранок, які повністю або частково втратили зір 10:57

З 1 липня 2026 починає діяти проєкт відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 травня 2026 року № 674 «Про затвердження Порядку реалізації спільного з Товариством Червоного Хреста України проєкту щодо надання підтримки окремим категоріям осіб, які повністю або частково втратили зір під час захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України», розроблений Міністерством у справах ветеранів спільно з Товариством Червоного Хреста України.

Про державну підтримку та інструменти відновлення підприємств — у діалозі з бізнесом Чернігівщини 10:15

Про можливості відновлення підприємств, що постраждали внаслідок воєнних дій, говорили сьогодні під час робочої наради у межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

Рятувальники ліквідували наслідки ворожої атаки на Чернігівщині 09:49

Вчора ввечері російські війська завдали дронового удару по складській будівлі у прикордонній Городнянській громаді Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини