Лекція-бесіда з директором Google Ukraine
Культурно-діловий центр «Світогляд» запрошує на лекцію-бесіду з Генеральним директором Googlе Ukraine - Дмитром Шоломко
Ми будемо спілкуватися про:
- IT-підприємництво в Україні,
- Актуальні тенденції та прогнози на майбутнє
- Спеціальні програми для старту своєї справи (зокрема можливості, що надає компанія Google)
- Досвід роботи в корпорації світового масштабу.
Дмитро Шоломко: Засновник та Директор представництва компанії Google в Україні з 2006 року.
ДАТА ПРОВЕДЕННЯ: 16 червня
Початок: 16.00
Місце проведення: "Світогляд", Культурно-діловий центр, пр-т. Перемоги, 108-а, 2-й пов.
Цінність участі: 80 грн, забронювати місце на заході Ви можете по тел. +38 096 65-40-203, +38 095-82-68-990 або написати на e-mail: office@svitoglyad.cn.ua.
Для всіх резидентів коворкінгу «Світогляд» участь безкоштовна.
Останні новини Чернігівщини
Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08
Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.
Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07
Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.
Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49
Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.
Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15
Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.
Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20
Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.