Зеlена сцена
Вже цієї п'ятниці 26 травня на Зеленій сцені зустрічайте:
17:00 на майданчику вуличних шахів відбудеться урок для дорослих і дітей. Викладач шахів зі студії Розумка розкаже, що таке шахи і як у них грати, допоможе розіграти партію юним шахістам, прослідкує, направить, зіграє з усіма бажаючими.
А на дитячому майданчику в цей час будуть ігри, в які грали в дитинстві батьки, і про які вже майже не знають наші діти. Приходьте сім'ями. Згадаємо класики і резиночки
18:30 чернігівський рок-гурт «Женя Скрудж» – молоду, завзяту і доволі популярну команду. «Женя Скрудж» – це гурт, який створив лідер гурту «Скрудж» - Женя Бондаренко. Гурт існує з 2014 року і вже встиг потрапити в кращу сімку грандж гуртів України. А ще хлопці вже відвідали найбільші фестивалі і проїхалися з туром по нашій країні.
20:00 Розмовник - говоримо про Польщу. Наша гостя - Вікторія Солоніцина, громадський діяч, співробітник центру гуманістичних технологій "Ахалар", живе в Польщі вже багато років. Наполовину полячка, вона їздила до цієї країни щороку з самого дитинства, а нині більшість часу проводить там. Тому Вікторія мала змогу спостерігати за змінами, що там відбувалися протягом останніх трьох десятиліть, і знає ситуацію з власного досвіду. Тож говоритимемо про те, як живеться українцям у Польщі, які там існують перспективи і що може змінитися зараз, з огляду на останні події.
21:00 кінопоказ від Private Language School. Цього разу на нас чекає хороший і глибокий фільм "Collateral Beauty" реж. Девід Френкел, США, 2016 р.
Кінокартина про кохання, життя, смерть та дружбу. Ми пропонуємо попрацювати над цікавими фразами з фільму, трохи поговорити про щастя і насолодитися чудовою грою Уілла Сміта.
Долучайтеся до кінопоказу англійською мовою на творчому просторі Зелена Сцена разом з Private Language School.
Останні новини Чернігівщини
Про ефективну комунікацію у сфері ветеранської політики – на нараді в ОВА 14:31
Як надалі збільшити на рівні області ефективність міжвідомчої взаємодії у сфері ветеранської політики – обговорювали на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.
Старт роботи над Стратегією розвитку Чернігівської громади: аналітика та опитування мешканців 14:16
Перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося 26 лютого.
“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт 14:13
І знову сцена Чернігівського обласного філармонійного центру належала Моцарту! Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) продовжує реалізацію мистецького проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, який передбачає виконання всіх симфоній великого австрійського композитора у хронологічній послідовності.
Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20
У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:
На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).