Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 серпня, 18:34:29

Конкурс інноваційних проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge

23.05.2017   17:00Агенцiя

23 травня з 17:00 по 19:00

Світогляд", Коворкінг, конференц-простір, Культурно-діловий центр
Пр-т. Перемоги, 108-а, 2-й пов.

23 травня запрошуємо на другий регіональний запуск національного конкурсу IT-проектів та рішень на основі відкритих даних у місті Чернігів.

Open Data Challenge - це міжнародний формат конкурсу для проектів на основі відкритих даних, що вперше масштабно стартує в Україні.

Після успішного запуску Open Data Challenge в Києві та Львові ми рухаємося далі, щоб якомога більше охочих з усієї України ознайомилися з конкурсом та змогли взяти у ньому участь.

У рамках конкурсу ми шукаємо інноваційні, суспільно важливі проекти, що матимуть фантастичний бізнес потенціал. Адже відкриті дані мають економічну цінність, коли на основі них створюються продукти або сервіси, що допомагають вирішувати повсякденні проблеми суспільства.

Подавайся на конкурс та позмагайся за можливість отримати інвестицію в 400, 500 або 600 тисяч гривень та експертну підтримку найкращих міжнародних спеціалістів з відкритих даних для реалізації твого проекту. Призовий фонд конкурсу: 1 500 000 гривень.

Запрошуємо на презентацію конкурсу у Чернігові 23 травня 2017, де ми розповімо про формат, умови конкурсу та вимоги до проектів.

Реєстрація обов'язкова за посиланням:
https://goo.gl/forms/sBsfiJcPLi9BOT9v1

Спікерами на цій події будуть
Kateryna Onyiliogwu - керівник напрямку відкритих даних проекту “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах”. Останні 2,5 роки працювала в Open Data Institute, Лондон, де заснувала та керувала кількома міжнародними проектами, в рамках програми Open Data for Development – Open Data Leaders Network, Responsive City Challenge та багато інших. Фокусувалась на створенні інновацій на основі відкритих даних, підтримувала та була ментором стартапів з ЄС та Малазії.

Pavlo Radchenko- операційний менеджер проекту фонду “Східна Європа”. Останні два роки працював у Державному агентстві з питань електронного урядування України, де був залучений до підготовки нормативно-правового забезпечення оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних та створення та забезпечення функціонування Єдиного державного веб-порталу відкритих даних data.gov.ua

Open Data Challenge створений в рамках проекту Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах за підтримки Державне агентство з питань електронного урядування України та у партнерстві з Open Data Institute (Лондон), Фонд Східна Європа та 1991 Open Data Incubator.

Останні новини Чернігівщини

Начальник управління охорони здоров'я Чернігова захворів на коронавірус

Начальник управління охорони здоров'я Чернігова захворів на коронавірус 16:25

У начальника управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради Владислава Кухаря виявили COVID-19. Цю інформацію він підтвердив особисто.

У Чернігівській області зафіксовано +42 нових випадків захворювання COVID-19

У Чернігівській області зафіксовано +42 нових випадків захворювання COVID-19 15:48

За інформацією Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину 12 серпня в області виявлено 42 нових випадків COVID-19.

Проєкт EMERGENCY на Чернігівщині: від модернізованих приймальних відділень до нової якості медичних послуг

Проєкт EMERGENCY на Чернігівщині: від модернізованих приймальних відділень до нової якості медичних послуг 12:02

11 серпня за участі першого заступника голови Чернігівської ОДА Віталія Загайного, заступниці голови Чернігівської ОДА Наталії Романової та представників дев’яти опорних лікарень області відбулась селекторна нарада з питань реалізації проєкту EMERGENCY. У обговоренні також взяли участь представники підрядних організацій.

Чергова спроба підкупити прикордонника закінчилася кримінальною справою

Чергова спроба підкупити прикордонника закінчилася кримінальною справою 11:51

Чергова спроба втягнути персонал Чернігівського прикордонного загону Державної прикордонної служби України до корупційних дій закінчилася порушенням кримінальної справи.

Зупинкові павільйони – не сміттєві полігони

Зупинкові павільйони – не сміттєві полігони 11:30

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області неодноразово підіймала питання стосовно недотримання жителями та гостями області закону про поводження з відходами на території дорожнього господарства.